Leczenie odleżyn, pielęgnacja odlezyn

Leczenie odleżyn | Pielęgnacja odleżyn - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Przejdź do treści

Menu główne:

Leczenie odleżyn | Pielęgnacja odleżyn


Leczenie i pielęgnacja odleżyn często sprawia wiele problemów naszym pacjentom.

Problem z odleżyną - zadzwoń - telefon komórkowy nr: +48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo  dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie.

Skuteczne gojenie odleżyn u pacjenta w domu wymaga profesjonalnej wiedzy i długoletniej praktyki, którą chętnie wesprze Państwa nasza pielęgniarka.

Nie rzadko konieczna jest interwencja chirurga, który oczyści ranę z tkanek martwiczych. W takim wypadku chętnie podamy kontakt do lekarza, który z nami już współpracował i do którego mamy pełne zaufanie.

W opatrywaniu rany odleżynowej (odleżyny) wykorzystujemy najnowsze opatrunki, materiały sprawdzone, wysokiej jakości, atestowanych producentówTrudno gojące się rany ropiejące, sączące się, wszelkiego rodzaju owrzodzenia, oparzenia, odmrożenia oraz leczenie stopy cukrzycowej - dzięki specjalistycznym kursom i zdobytemu doświadczeniu, nie stanowią dla nas problemu. Wiemy jak z nimi postępować, jak szybko i skutecznie pielęgnować je i leczyć.

Pielęgniarka zawsze rzetelnie wykonuje wszelkie czynności pielęgniarskie tak, aby proces gojenia rany trwał najkrócej i nie generował niepotrzebnych kosztów. Nie prowadzimy sprzedaży, żadnych materiałów opatrunkowych ale chętnie doradzimy jakie są dobre, tanie i przede wszystkim sprawdzone przez nas w praktyce.

Nie bez znaczenia również jest fakt, że nasza pielęgniarka udzieli Państwu instruktażu w zakresie samodzielnej pielęgnacji chorego z raną odleżynową, jak również w zakresie profilaktyki przeciwodleżynowej. Wszystko to w ramach pielęgniarskiej wizyty domowej.

 
Copyright 2013-2016. All rights reserved pielegniarka-warszawa.pl - usługi pielęgniarskie
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego