Zakładanie cewnika Warszawa, cewnikowanie pęcherza moczowego Warszawa, pielęgniarka Warszawa, wymiana cewnika

Cewnikowanie kobiet | Cewnikowanie pęcherza moczowego - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Pielęgniaka mobilna

ZastrzykiKroplówkiOpatrunkiPielęgnacja odleżynLewatywyStawianie baniekZdejmowanie szwówPielęgnacja stomii20 lat doświadczenia

Przejdź do treści

Cewnikowanie kobiet | Cewnikowanie pęcherza moczowego

W zależności od  potrzeb, pielęgniarka wykona cewnikowanie pęcherza moczowego u kobiet, wymianę cewnika lub jego wyjęcie. ywamy bezpiecznego sprzętu, sprawdzonych marek . Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w wykonywaniu tej czynności. Pielęgniarka wezwana do pacjentki na wizytę, dobierze optymalny rozmiar cewnika i z maksymalną delikatnoscią wykona czynność zacewnikowania pęcherza moczowego. W większości przypadków, założenie cewnika jest zabiegiem bezbolesnym. Cewnikowanie kobiet realizujemy w domu lub innym wskazanym miejscu pobytu pacjentki. Zabieg wykona magister pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczenie w zawodzie.

Uwaga: Nie cewnikujemy mężczyzn, powodem jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia u mężczyzn już po 40 roku życia, przerostu gruczołu krokowego (prostaty) lub nawet nowotworu prostaty. Istnieje możliwość wystąpienia  powikłań, które mogą zakończyć się hospitalizacją pacjenta.
W związku z tym, aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa pacjenta , zalecamy, aby zabieg cewnikowania u mężczyzny wykonany został przez lekarza (najlepiej lekarza urologa).

Telefon komórkowy tel:+48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie.

Cewnik jest używany w sytuacjach, kiedy jest utrudniony naturalny odpływ moczu. Cewnikowanie pęcherza jest również częścią niektórych badań diagnostycznych np. cystometria  (urodynamika), cystografia.


Cewnikowanie pęcherza moczowego może wykonywać wyłącznie lekarz lub pielęgniarka z odpowiednim przeszkoleniem. Zabieg zawsze wymaga pełnej aseptyki. Sprzęt używany podczas zabiegu powinien być zawsze sprzętem jednorazowego użytku i taki sprzęt jest właśnie  używany przez nasz personel. Pielęgniarka udzieli również porad w zakresie właściwej pielęgnacji cewnika.

Uwaga:
Nie spełnienie powyższego wymogu może być przyczyną pogorszenia stanu zdrowia pacjenta a nawet, w wyniku powikłań, doprowadzić do jego śmierci.

Pacjent powinien mieć świadomość, że tylko zabieg wykonany przez wyspecjalizowany personel gwarantuje jego wykonanie na najwyższym poziomie i zapewnia bezpieczeństwo.


tagi:
cewnikowanie Warszawa, usługi pielęgniarskie Warszawa, cewnikowanie pęcherza moczowego Warszawa Bielany, cewnikowanie pęcherza moczowego Mokotów, pielęgniarka Warszawa, cewnikowanie kobiet, założenie cewnika u kobiety, wymiana cewnika, założenie cewnika, cewnikowanie pęcherza moczowego Warszawa  Żoliborz, wymiana cewnika Warszawa Bemowo
Wróć do spisu treści

Usługi pielęgniarskie Warszawa - pielęgniarka Warszawa

Usługi pielęgniarskie mgr Dorota Owczarczyk
ul. Pasłęcka 10B loc.31 03-137 Warszawa mazowieckie +48 605-564-326 +48 22 300-06-19 pielegniarka.warszawa@gmail.com Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta - Warszawa i okolice