Pielęgnacja stomii, wymiana worka stomijnego

Zdejmowanie szwów w domu pacjenta | Usługi pielęgniarskie - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Przejdź do treści

Menu główne:

Zdejmowanie szwów w domu pacjenta | Usługi pielęgniarskie

Oferujemy bezbolesne zdejmowanie szwów  w domu u pacjenta lub innym miejscu jego pobytu.
Zalety takiej formy kontaktu ? - szybko, tanio i komfortowo.

Połączenie brzegów rany przy pomocy "igły i nitki" to sposób, którego ludzkość używa już od tysięcy lat. Z biegiem lat zmieniały się materiały używane do wyrobu nici chirurgicznych. Obecnie można podzielić nici chrurgiczne na wchłanialne i niewchłanialne. Różnorodność materiałów zastosowanych do produkcji nici chirurgicznych oraz charakter rany,  określają  sposób szycia rany ( tzw. szew).  

Potrzebujesz zdjąć  szwy po operacji, zabiegu , "cesarce" ?

Telefon komórkowy tel:+48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie. Pielęgniarka dojedzie do pacjenta i zdejmie szwy w domu. Pracujemy 24h na dobę, również w niedzielę i święta.

Założenie szwów wykonuje lekarz , który jednocześnie określa termin ich zdjęciaSzwy stosuję się w celu zabezpiecznenia rany przed ponownym jej  otwarciem i tym samym przyspieszeniem procesu gojenia. Zabieg zdjęcia szwów wykona wyspecjalizowana pielęgniarka, która wykona tę czynność profesjonalnie, unikając ryzyka uszkodzenia skóry , a tym samym doprowadzenia do zakażenia.

Nie zalecane więc jest, aby pacjent sam dokonał zdjęcia szwów, ponieważ może doprawadzić, po przez przedwczesne i do tego nieumiejętne zdjęcie szwów do ponownego otworzenia rany, a w najgoszym przypadku nawet do jej zakażenia. Istotne jest również , aby szwy niewchłanialne  nie pozostawały w ranie zbyt długo, ponieważ oprócz tego , że pozostawią ślady na skórze to już ich samo zdjęcie może nie być tak komfortowe jak usuwanie szwów we właściwym terminie.

Mamy długoletnią praktykę w zdejmowaniu szwów, poparte kursami leczenia ran, pielęgnacji i leczenia odleżyn i owrzodzeń. Podczas zabiegów wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt jednorazowego użyku, gwarantujący bezpieczeństwo  pracy.
Dzieki nam zamawiając wizytę pielęgniarki do domu,  pacjent zaszczędzi swój cenny czas unikajac wyczekiwania w długich kolejkach w  przychodni.


Zdejmowanie szwów wykonujemy całodobowo na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.
Dojeżdzamy do pacjenta 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta.tagi:
zdejmowanie szwów Warszawa, zdejmowanie szwów Bielany, zdejmowanie szwów Żoliborz, zdejmowanie szwów Bemowo, pielęgniarka Warszawa, zdejmowanie szwów po cesarce, zdejmowanie szwów z głowy, zdejmowanie szwów po operacji,zdejmowanie szwów chirurgicznych,zdejmowanie szwów w domu, czy zdejmowanie szów boli,zdejmowanie szwów Ursynów, zdejmowanie szwów po zabiegu, zdejmowanie szwów Targówek,gdzie zdjąć szwy,kiedy zdjąć szwy,
 
Copyright 2013-2016. All rights reserved pielegniarka-warszawa.pl - usługi pielęgniarskie 24h
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego