Zastrzyki Warszawa

Zastrzyki Warszawa, iniekcje, dożylne,domięśniowe, podskórne |Usługi pielęgniarskie - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Przejdź do treści

Menu główne:

Zastrzyki Warszawa, iniekcje, dożylne,domięśniowe, podskórne |Usługi pielęgniarskie

Iniekcje (pot. zastrzyki, wstrzyknięcia) wykonujemy tylko na zlecenie lekarza.
Zastrzyk  w domu u pacjenta wykona pielęgniarka z tytułem magistra pielęgniarstwa, z ponad 15-letnim doświadczeniem w zawodzie.

Wykonujemy:
- zastrzyki dożylne
- zastrzyki domięśniowe
- zastrzyki podskórne i śródskórne (również szczepienia)

Telefon komórkowy tel:+48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie. Pracujemy 24h na dobę również w niedzielę i święta.

Najczęstsze zagrożenia podczas wykonywania iniekcji:
- wprowadzenie drobnoustrojów do organizmu, powodujące zakażenie miejscowe lub uogólnione.
- wprowadzenie leku do krwioobiegu podczas iniekcji domięśniowej (zapobiega się poprzez aspirowanie).
- wprowadzenie leku do tkanki tłuszczowej lub podskórnej przy wykonywaniu iniekcji domięśniowych (zapobiega się poprzez stosowanie dłuższych igieł).
- wprowadzenie powietrza do krwi przy iniekcjach dożylnych, powodujące zator powietrzny.
- uszkodzenie nerwu kulszowego podczas iniekcji domięśniowej w mięsień pośladkowy większy.

Podajemy również leki za pomocą ampułkostrzykawki.  Ampułkostrzykawka wykorzystywana jest często, gdy zachodzi potrzeba dostarczenia leku w niewielkiej objętości i dokładnie odmierzonej dawce pacjentowi, aby sam mógł wykonać sobie zastrzyk. Wprzypadku , gdy pacjent nie jest w stanie sam wykonać tej czynności nasza pielęgniarka dojedzie do Państwa i  wykona wstrzyknięcia jak również przeszkoli w zakresie posługiwania się ampułkostrzykawką.

Dzięki podpisanym umowom zdejmujemy z Państwa obowiązek utylizacji odpadów medycznych, pozostałych po wykonanym zabiegu. Odpady medyczne to nasz problem,  my zajmujemy sie utylizacją zużytychi igieł, zakrwawionych  opatrunków, czy szklanych ampułek wykorzystanych podczas zabiegu.

Uwaga:
Nie należy zezwalać na wykonywanie szczepień osobom nie posiadającym kursu szczepień. Jedynie pielęgniarka legitymująca się certyfikatem kursu szczepień ma prawo i kwalifikacje do przeprowadzenia szczepienia.tagi:
usługi pielęgniarskie Warszawa, zastrzyki Warszawa, zastrzyki Bielany, zastrzyki Żoliborz, zastrzyki Bemowo, pielęgniarka prywatnie, pielęgniarskie wizytu domowe, zastrzyk w domu, zastrzyki Białołęla, pielęgniarka Warszawa i okolice, zastrzyki przeciwzakrzepowe, zastrzyk w ciąży,iniekcja w domu,


 
Copyright 2013-2016. All rights reserved pielegniarka-warszawa.pl - usługi pielęgniarskie
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego