Zakładanie cewnika Warszawa, cewnikowanie pęcherza moczowego Warszawa, pielęgniarka Warszawa

Cewnikowanie kobiet i mężczyzn | Cewnikowanie pęcherza moczowego | Usługi pielęgniarskie - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Pielęgniarskie wizyty domowe
Telefon pielęgniarka Warszawa

ZastrzykiKroplówkiOpatrunkiPielęgnacja odleżynLewatywyStawianie baniek

Przejdź do treści

Cewnikowanie kobiet i mężczyzn | Cewnikowanie pęcherza moczowego | Usługi pielęgniarskie

Wykonujemy cewnikowanie pęcherza moczowego mężczyzn i kobiet - używamy właściwego sprzętu sprawdzonych marek, posiadamy odpowiednie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie. Nasza pielęgniarka dobierze optymalny rozmiar cewnika, aby czynność zacewnikowania pęcherza moczowego była jak najmniej bolesna lub bezbolesna i jednocześnie skuteczna.  

Uwaga: Nie cewnikujemy mężczyzn z przerostem gruczołu krokowego (prostaty), nowotworem prostaty. Zabieg u takiego pacjenta powinien być przeprowadzony przez lekarza, ponieważ zdarzają się często powikłania, które  kończą się hospitalizacją pacjenta. Cewnikowanie pacjentów realizujemyw domu lub innym wskazanym miejscu.

Telefon komórkowy tel:+48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie.

Cewnik jest używany w sytuacjach, kiedy jest utrudniony naturalny odpływ moczu. Cewnikowanie pęcherza jest również częścią niektórych badań diagnostycznych np. cystometria (urodynamika), cystografia.

Cewnikowanie pęcherza moczowego może wykonywać wyłącznie lekarz lub pielęgniarka z odpowiednim przeszkoleniem. Zabieg zawsze wymaga pełnej aseptyki. Sprzęt używany podczas zabiegu powinien być zawsze sprzętem jednorazowego użytku i taki sprzęt jest właśnie używany przez nasz personel. Pielęgniarka udzieli również porad w zakresie właściwej pielęgnacji cewnika.

Uwaga:
Nie spełnienie powyższego wymogu może być przyczyną pogorszenia stanu zdrowia pacjenta a nawet, w wyniku powikłań, doprowadzić do jego śmierci.

Pacjent powinien mieć świadomość, że tylko zabieg wykonany przez wyspecjalizowany personel gwarantuje jego wykonanie na najwyższym poziomie i zapewnia bezpieczeństwo. 

tagi:
cewnikowanie Warszawa, usługi pielęgniarskie Warszawa, cewnikowanie pęcherza moczowego Bielany, cewnikowanie pęcherza moczowego Mokotów, pielęgniarka Warszawa, cewnikowanie kobiet, cewnikowanie mężczyzn, założenie cewnika u kobiety, założenie cewnika u mężczyzny

Wróć do spisu treści