Zastrzyki Warszawa | Iniekcje dożylne, podskórne , domięśniowe | Szczepienia

Zastrzyki Warszawa, iniekcje, domięśniowe, podskórne - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Pielęgniaka mobilna

ZastrzykiKroplówkiOpatrunkiPielęgnacja odleżynLewatywyStawianie baniekZdejmowanie szwówPielęgnacja stomii20 lat doświadczenia

Przejdź do treści

Zastrzyki Warszawa, iniekcje, domięśniowe, podskórne

Iniekcje (pot. zastrzyki, wstrzyknięcia) wykonujemy tylko na zlecenie lekarza.
UWAGA : wypisana recepta na lek nie jest zleceniem na podstawie, którego pielęgniarka może wykonać iniekcję.

Zlecenie lekarskie powinno określać nazwę leku, dawkę, sposób oraz czas lub okres jego podawania, zawierać imię nazwisko pacjenta, pieczątkę lekarza z numerem prawa wykonywania zawodu.

Zastrzyk  w domu u pacjenta wykona pielęgniarka z tytułem magistra pielęgniarstwa, z ponad 15-letnim doświadczeniem w zawodzie.

Wykonujemy:

- zastrzyki domięśniowe
- zastrzyki podskórne i śródskórne (również szczepienia)

Telefon komórkowy tel:+48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie. Pracujemy 24h na dobę również w niedzielę i święta.

Najczęstsze zagrożenia podczas wykonywania iniekcji:
- wprowadzenie drobnoustrojów do organizmu, powodujące zakażenie miejscowe lub uogólnione.
- wprowadzenie leku do krwioobiegu podczas iniekcji domięśniowej (zapobiega się poprzez aspirowanie).
- wprowadzenie leku do tkanki tłuszczowej lub podskórnej przy wykonywaniu iniekcji domięśniowych (zapobiega się poprzez stosowanie dłuższych igieł).
- wprowadzenie powietrza do krwi przy iniekcjach dożylnych, powodujące zator powietrzny.
- uszkodzenie nerwu kulszowego podczas iniekcji domięśniowej w mięsień pośladkowy większy.

Podajemy również leki za pomocą ampułkostrzykawki.  Ampułkostrzykawka wykorzystywana jest często, gdy zachodzi potrzeba dostarczenia leku w  niewielkiej objętości i dokładnie odmierzonej dawce pacjentowi, aby sam  mógł wykonać sobie zastrzyk. Wprzypadku , gdy pacjent nie jest w stanie sam wykonać tej czynności nasza pielęgniarka dojedzie do Państwa i  wykona wstrzyknięcia jak również przeszkoli w zakresie posługiwania się ampułkostrzykawką.

Dzięki podpisanym umowom zdejmujemy z Państwa obowiązek utylizacji odpadów medycznych, pozostałych po wykonanym zabiegu. Odpady medyczne to nasz problem,  my zajmujemy sie utylizacją zużytychi igieł, zakrwawionych  opatrunków, czy szklanych ampułek wykorzystanych podczas zabiegu.

Uwaga:
Nie należy zezwalać na wykonywanie szczepień osobom nie posiadającym kursu szczepień. Jedynie pielęgniarka legitymująca się certyfikatem kursu szczepień ma prawo i kwalifikacje do przeprowadzenia szczepienia.tagi:
usługi pielęgniarskie Warszawa, zastrzyki Warszawa, zastrzyki Bielany, zastrzyki Żoliborz, zastrzyki Bemowo, pielęgniarka prywatnie, pielęgniarskie wizytu domowe, zastrzyk w domu, zastrzyki Białołęla, pielęgniarka Warszawa i okolice, zastrzyki przeciwzakrzepowe, zastrzyk w ciąży,iniekcja w domu,


Wróć do spisu treści

Usługi pielęgniarskie Warszawa - pielęgniarka Warszawa

Usługi pielęgniarskie mgr Dorota Owczarczyk
ul. Pasłęcka 10B loc.31 03-137 Warszawa mazowieckie +48 605-564-326 +48 22 300-06-19 pielegniarka.warszawa@gmail.com Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta - Warszawa i okolice