Leczenie odleżyn | Pielęgnacja odlezyn | Doświadczenie w leczeniu odleżyn | Leczenie odleżyn w domu

Leczenie odleżyn | Pielęgnacja odleżyn w domu - Usługi pielęgniarskie Warszawa | Pielęgniarka Warszawa | 24h

Pielęgniaka mobilna

ZastrzykiKroplówkiOpatrunkiPielęgnacja odleżynLewatywyStawianie baniekZdejmowanie szwówPielęgnacja stomii20 lat doświadczenia

Przejdź do treści

Leczenie odleżyn | Pielęgnacja odleżyn w domu

Leczenie i pielęgnacja odleżyn w warunkach domowych, ze względu na stopień trudności, często sprawia wiele problemów naszym pacjentom  i dlatego wychądząc na przeciw Państwa potrzebom oferujemy profesjonalne wykonanie tej czynności.

Problem z odleżyną - Telefon komórkowy tel:+48 605-564-326 , jeśli nie mogą Państwo dodzwonić się prosimy o sms-a, postaramy się oddzwonić w jak najkrótszym czasie.

Dlaczego rekomendujemy skorzystanie właśnie z naszych usług pielęgniarskich?

W pielęgnacji wykorzystujemy najnowszą wiedzę zdobytą na magisterskich studiach pielęgniarskich oraz różnorodnych kursach doskonalenia zawodowego. Jest to niezwykle ważne, ponieważ posiadając ponad 19 letnie doświadczenie, jednocześnie możemy zaoferować Państwu usługi pielęgniarskie na najwyższym poziomie i według najnowszych standardów .

Skutecznie pielęgnujemy odleżyny u pacjenta w domu,hotelu internacie  lub innym miejscu jego pobytu (z wyłączeniem szpitali). W pracy wykorzystujemy sprawdzone środki, które mają bardzo dużą skuteczność mikrobiologiczną wobec mikroorganizmów chorobotwórczych takich jak bakterie. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne ponieważ, bakterie atakujące organizm potrafią bronić się przed antybiotykami co znacznie utrudnia leczenie. Nasze Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać najbardziej właściwe środki przy pielęgnacji trudno gojących się ran, jakimi właśnie są odleżyny.

Skuteczne gojenie odleżyn u pacjenta w domu wymaga profesjonalnej wiedzy i długoletniej praktyki, którą chętnie wesprze Państwa nasza pielęgniarka.

Nie rzadko konieczna jest interwencja chirurga, który oczyści ranę z tkanek martwiczych. W takim wypadku chętnie podamy kontakt do lekarza, który z nami już współpracował i do którego mamy pełne zaufanie.

W opatrywaniu rany odleżynowej (odleżyny) wykorzystujemy najnowsze opatrunki, materiały sprawdzone, wysokiej jakości, atestowanych producentów. Trudno gojące się rany ropiejące, sączące się, wszelkiego rodzaju owrzodzenia, oparzenia, odmrożenia oraz leczenie stopy cukrzycowej -  dzięki specjalistycznym kursom i zdobytemu doświadczeniu, nie stanowią dla nas problemu. Wiemy jak z nimi postępować, jak szybko i skutecznie pielęgnować je i skutecznie leczyć. Materiały opatrunkowe, dobierane są w zależności od wielkośći rany, jej głębokości, czy ilości sączoncej się wydzieliny.

Pielęgniarka zawsze rzetelnie wykonuje wszelkie czynności pielęgniarskie tak, aby proces gojenia rany trwał najkrócej i nie generował niepotrzebnych kosztów. Nie prowadzimy sprzedaży, żadnych materiałów opatrunkowych ale chętnie doradzimy jakie są dobre, tanie i przede wszystkim sprawdzone przez nas w praktyce.

Nie bez znaczenia również jest fakt, że nasza pielęgniarka udzieli Państwu instruktażu w zakresie samodzielnej pielęgnacji chorego z raną odleżynową, jak również w zakresie profilaktyki przeciwodleżynowej.

Pielęgnujemy i skutecznie leczymy odleżyny, rany powstałe w wyniku uszkodzeń skóry,  tkanki podskórnej, a w skrajnych przypadkach nawet kości. Zdecydowana większość tego typu ran związana jest z brakiem ruchu. Już nawet kliku dniowa, wymuszona pozycja ciała może spowodować zmiany odleżynowe. Dlatego tak bardzo ważna jest profilaktyka przeciwodleżynowa. Zaniedbania w tym zakresie bardzo szybko przyniosą negatywne efekty.
Niepielęgnowane odleżyny w krótszym lub dłuższym czasie, w zależności od stanu ogólnego pacjenta, mogą doprowadzić do ostatniej fazy degradacji rany, do martwicy.

O ile z pielęgnowaniem odleżyn mniejszego kalibru poradzi sobie przeszkolony domownik, o tyle rany bardziej rozległe wymagają interwencji pielęgniarki lub w ostateczności nawet lekarza chirurga. W przypadku każdego rodzaju odleżyn będą się Państwo czuli bardziej komfortowo jeżeli stan rany fachowych okiem oceni pielęgniarka. Mamy wiedzę i długoletnią praktykę w pielęgnacji odleżyn. Skutecznie pielęgnujemy i leczymy rany odleżynowe. Wszystko to w ramach pielęgniarskiej wizyty domowej, najbardziej komfortowej formy kontaktu personelu medycznego z pacjentem.

UWAGA: niewłaściwa pielęgnacja odleżyny (lub innej rany ) potrafi doprowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta, dlatego zdecydowanie polecamy powierzenie tych czynności profesjonalistom. Na rynku usług medycznych jest duży wybór,  jeżeli jednak będą Państwo niezadowoleni z dotychczasowych  efektów leczenia odleżyny, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.tag:leczenie odleżyn, skuteczne leczenie trudnogojących się ran, odleżyny pielęgnacja, prywatne wizyty pielęgniarskie w domu , pielęgniarka na telefon ,pielęgnacja odleżyn, pielęgnowanie ran,odleżyny opatrunki,odlezyny na pupie,odleżyny leczenie domowe sposoby, pielęgniarka wizyty domowe, doświadczenie w pielęgnacji odleżyn, wieletnia praktyka w leczeniu ran, odleżyny na pośladkach, odleżyna nogi, odleżyna biodra, owrzodzenie podudzia, pielęgnowanie stopy cukrzycowej
Wróć do spisu treści

Usługi pielęgniarskie Warszawa - pielęgniarka Warszawa

Usługi pielęgniarskie mgr Dorota Owczarczyk
ul. Pasłęcka 10B loc.31 03-137 Warszawa mazowieckie +48 605-564-326 +48 22 300-06-19 pielegniarka.warszawa@gmail.com Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta - Warszawa i okolice